Polityka prywatności

Informuję że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DEVCOM II Krzysztof Dratwiński z siedzibą w Katowicach przy Alei Korfantego 81 (40-161 Katowice) zwany dalej DEVCOM. Firma DEVCOM prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez DEVCOM i będą udostępniane podmiotom współpracującym z DEVCOM

3.Inspektorem ochrony danych w DEVCOM jest Pan Ireneusz Ćwiląg adres email Ireneusz.cwilag@devcom.com.pl

4.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zawartych umów, świadczenia usług i prac.

6.Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.

7.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia umowy.

8.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.